Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Światła Xenonowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Światła Xenonowe

    Zamieszczone przez Fuzy
    czy samemu poradzę sobie z ustawieniem kąta?
    Jak masz vcdsa i trochę kluczami poruszasz to ustawisz. Info znajdziesz na forum.
    TSI 4x4

  • #2
    Światła Xenonowe

    Mam pytanie może ktoś z Was wie, czy w O III bixenony to są naprawdę "bi" czy oszukaństwo jak w O II??
    W "dwójce" w folderach i na stronie skody było pisane o reflektorach biksenonowych , a jak wiadomo ksenon obsługiwał tylko mijania.
    NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
    Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
    Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
    171 KM ; 402 Nm obr/min
    Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

    Komentarz


    • #3
      wojtisek1, widziałem w ASO OCTAVIE 3 i jest tam faktycznie BI-xenon , bo nie ma śladu ani dodatkowego odbyłyśnika na drogowe jak O1 czy O2 .
      :szeroki_usmiech
      Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

      ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez ROBAL_26
        bo nie ma śladu ani dodatkowego odbyłyśnika na drogowe jak O1 czy O2 .
        jeśli on nawet jest to nie świadczy o tym że auto nie ma bi xenonu

        np. superb1 , bmw E60 mają dodatkowo zwykłe drogowe
        Daniel

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez wojtisek1
          W "dwójce" w folderach i na stronie skody było pisane o reflektorach biksenonowych
          żadna O2 nigdy nie miała bixenonu, no chyba tylko w ogłoszeniach u handlarzy na alledrogo
          poza tym bixenon to po prostu jedna żarówka z dodatkową przesłoną a nie dwa żarniki jak większość uważa :roll:
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez piotrek_gdy
            bixenon to po prostu jedna żarówka z dodatkową przesłoną a nie dwa żarniki jak większość uważa
            dokładnie tak

            Ale jest wyjątek :P pierwsze modele VW phaeton ma dwa osobne żarniki , porażka... zanim drogowe się rozpalą trzeba już zmieniać na mijania :lol:
            Daniel

            Komentarz


            • #7
              piotrek_gdy dokładnie wiem , ale kupowałem ostatnio nową oII i pseudo sprzedawca z uporem maniaka mówił "biksenon" , jak go poprawiałem odpowiadał , że opiera się na oficjalnych materiałach skody.
              Dlatego teraz, a trzeba mi jeszcze jedną Octavke ,zależy mi żeby miała ksenony. Znowy w informacjach jest "bi" , ale czy ktos widzial , że napewno ksenon obsługuje drogowe ?? Generalnie jak jest "bi" to powinna być jeszcze dodatkowa żarówka , nie ksenonowa, slużąca do tzw mrugnięcia.
              NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
              Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
              Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
              171 KM ; 402 Nm obr/min
              Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez wojtisek1
                Generalnie jak jest "bi" to powinna być jeszcze dodatkowa żarówka , nie ksenonowa, slużąca do tzw mrugnięcia.
                Nie koniecznie. W wielu modelach audi i bmw mruga się ksenonami co generalnie im nie służy.

                Komentarz


                • #9
                  w yeti jest bi i mruga się podczas jazdy na dziennych właśnie ksenonem
                  w SII do mrugania służy osobna żarówka a długie to ksenon + żarówka H3
                  w O2 FL długie to żarówka - nie ma przysłony,, więc to nie jest bi
                  w O3 jest taki sam bi jak w yeti - mruganiem długimi na dziennych wykończysz szybko palnik ksenonu - choć z drugiej strony - ile to się mruga do jasnej ciasnej...
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    w o3 jest bi jeździłem i sam sprawdzałem jak jest faktycznie.
                    Fabryka Barw :]

                    Czarna O1 rs-line tdi
                    Srebrna O2 Scout

                    DACAR.team

                    Komentarz


                    • #11
                      dobra , dzięki Wszystkim!!
                      NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
                      Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
                      Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
                      171 KM ; 402 Nm obr/min
                      Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

                      Komentarz


                      • #12
                        Enriquez, czyli dajesz na krótko długimi jadąc na dziennych włącza sie Halogen, natomiast jadąc na xenonach i pociągnięcie manetką od długich powoduje otwarcie przysłony, a halogen sie nie włącza ?

                        Komentarz


                        • #13
                          Rozumiem, że pytasz o SII? :wink: Jak jedziesz na ksenonach i dajesz długie to otwiera się przesłona oraz włącza się halogen.

                          Komentarz


                          • #14
                            rowerek, tak dokładnie dzięki za odp. Ja w swoim tego nie testowałem, ale jeśli się otwiera przesłona i dodatkowo H3 to musi być to niezły ogień...
                            :szeroki_usmiech

                            Komentarz


                            • #15
                              może i ogień jest, ale tak naprawdę wygląda trochę głupio, gdyż H3 jest przy ksenonie żenująco żółta
                              no ale wszystkie liście na drzewach w okolicy spalone
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz


                              • #16
                                Enriquez, dobrze mówisz :szeroki_usmiech

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Enriquez
                                  H3 jest przy ksenonie żenująco żółta
                                  Zawsze można założyć coś takiego i nie będzie już takiej różnicy.
                                  Żarówki X-Xenon Look H3 12 Volt 55W MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    a to przegięcie w drugą stronę, bo permanentnie niebieski klosz
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      sprawdziłem w VII jak jest i tam jest tak zrobiony klosz że tego kompletnie nie widać ale co sie okazuje pod kątem jest wsadzona i zamaskowana za diodą led H7 czyli zamysł jest dokładnie taki jak w S2.

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X